Мобільний додаток

Міжнародний конкурс "Volare": про перемогу восьмирічної української співачки з піснею про війну

17.10.2019 р., 15:40

Олег Малик — співак, автор пісень режисер-постановник і засновник музичного проекту і член журі міжнародного конкурсу Volare разом з маленькою співачкою Марією Самовол, розповіли в студії Радіо Культура про перемогу дівчинки на конкурсі Volare у Румунії.

Восьмирічна співачка Марія Самовол здобула гран-прі в міжнародному конкурсі Volare, який проходив у Румунії, виступ припав якраз на День Незалежності 24 серпня.

Марійка, для якої це був перший досвід участі в міжнародному конкурсі, розповідає, що остраху в неї не було.

"Мене надихає, що українська пісня мене підтримує. Це перший виступ на міжнародному конкурсі, мені дуже сподобалося, були чудові враження, ми були там три дні — перший день була перша вікова категорія, другий день — старша, а третій — нагородження", — говорить дівчинка. 

На конкурсі вона співала пісню про війну "Запали свічу", автори пісні — Руслана Лоцман та Ірина Кириліна.

Загалом у складі журі були представники Румунії, Італії, Молдови, Швеції, і Марія Самовол здобула від них гран-прі.

"Марійка взагалі дивує навіть мене, не тільки слухачів, і після кожного виступу головна фраза звучить: "Ви ж тільки не кидайте співати!". Вона часом буває втомлена, але виходить на сцену, починає співати і наче перероджується", — говорить мама маленької співачки Валентина Самовол. Також вона зазначає, що дівчинка отримала запрошення виступити на Мальті, тож невдовзі вони б хотіли це реалізувати. 

Україна на конкурсі Volare здобуває гран-прі не вперше. Олег Малик розповідає:

"Минулого року я сиджу в журі, постійно лунає румунська мова, всі пісні переважно румунською, і тут проходить куплет пісні і я розумію, що щось дуже знайоме. І я розумію, що це звучить українська пісня "Перепілочка". Тобто це дуже приємно, що є такий вплив такої міжнародної співпраці. А в цьому році звучали "Дикі танці" Руслани. Тобто такий вплив є", — говорить співак. 

Україна є постійним представником цього конкурсу і бере участь у ньому щороку.

Довідка: Марія Самовол (8 років)  солістка народних пісень. Володарка гран-прі "Чубинський Фест", І премія фестивалю "Родина" ім. Назарія Яремчука, учасниця щорічного всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні, що проходить в м.Золотоноша, гран-прі Міжнародного конкурсу "VOLARE" в 2019 році, що проходив в Румунії. Отримала запрошення на участь в Інтернаціональному вокальному фестивалі, що проходитиме в 2020 році на Мальті.

Новини по темі