Мобільний додаток

На Луганщині в Золотому залишається ветеранський контингент, ситуація загострюється — речник Нацкорпусу

16.10.2019 р., 10:55

На Луганщині біля Золотого, де мало б відбутися розведення сил, відбувається загострення ситуації, тривають обстріли. В Золотому залишається ветеранський контингент. Про це в ефірі Українського радіо з речником партії "Національний корпус" Романом Чернишовим.

"Там перебувають ветерани російсько-української війни, у складі яких є переважно ветерани полку "Азов". Вони є зараз там… Контингент ветеранський базується в Золотому, як і раніше", —  запевнив Чернишов.

За його словами, ситуація загострюється не лише поблизу цього населеного пункту загострюється, а й по всій лінії фронту. 

"Один хлопець, який там перебуває, в тому числі біля передових позицій, близько з позиціями ЗСУ, він повідомив, що ведеться палкий бій представників ЗСУ з ворогом. І так звані прильоти, обстріли, снайперські обстріли ведуться безпосередньо по Золотому-4. Це інформація станом на вчора на 22:30", — зауважив речник партії "Національний корпус".

Як він вважає, це є доказом того, що "не може зараз бути ніякого миру і примирення з тими, хто не хоче примирення".

"Вони хочуть захоплювати все більше й більше українських територій. Ми їм цього просто не дамо зробити", — переконаний Чернишов.

Нагадаємо, напередодні в Офісі президента заявили, що питання розведення сил у Золотому наразі відкладене, це неможливо без сталого припинення вогню. Також 15 жовтня на переговорах у Мінську не вдалося досягнути домовленостей про розведення сил на Донбасі.

За даними прес-штабу Операції об'єднаних сил, що 15 жовтня бойовики 26 разів відкривали вогонь і обстрілювали позиції українських військових. Двоє військовослужбовців загинуло і ще двоє отримали поранення. Одна з загиблих — 36-річна військова Ярослава Никоненко з Полтавщини.

Розведення сил в Петрівського і Золотого було заплановане на 7 жовтня, однак не відбулося через обстріли. Сторони конфлікту на Донбасі звинувачують одна одну порушенні режиму припинення вогню.

Роман Чернишов. Фото Facebook  

На Луганщині в Золотому залишається ветеранський контингент, ситуація загострюється — речник Нацкорпусу

Новини по темі