Мобільний додаток

Які б рішення не приймав Окружний адмінсуд Києва, йому вже не буде віри в українському суспільстві — журналістка

15.10.2019 р., 19:59

Про майбутнє Окружного адміністративного суду Києва говорили в ефірі Українського радіо з членкинею Громадської ради доброчесності, журналісткою проекту розслідувань "Слідство.інфо" Євгенією Моторевською.

Журналістка дивується, чому чинний президент Володимир Зеленський досі не розібрався в ситуації з Окружним адміністративним судом (ОАСК).

"Це один був з найгучніших скандалів взагалі в судовій системі, мабуть, другий після так званого колядника Зварича, коли ми почули, що відбувається в судах, коли рішення приймаються в ручному режимі, коли на колег тиснуть, погрожують… От всі про це чули, а Володимир Зеленський ні. Я не знаю, чому так", — зазначила Моторевська.

"Я дуже сподіваюсь, що в президента не доходили руки до того, щоби розібратися. Я дуже сподіваюся на те, що він проведе консультації і все-таки ОАСК буде ліквідовано. Тому що щоби вони не приймали, яке б рішення вони не приймали - йому вже не буде віри в українському суспільстві", — наголосила вона.

Нагадаємо, 26-го липня детективи Національного антикорупційного бюро разом з Управлінням спецрослідувань генеральної прокуратури прийшли з обшуками в Окружний адміністративний суд Києва. Пізніше стало відомо, що прокуратура підготувала повідомлення про підозру для керівництва і 4 суддів цього суду за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Євгенія Моторевська. Фото Українського радіо 

Які б рішення не приймав Окружний адмінсуд Києва, йому вже не буде віри в українському суспільстві — журналістка

Новини по темі