Мобільний додаток

Все, що держава гарантує військовим на папері, має втілюватися у життя – голова комітету соцполітики та захисту прав ветеранів

10.10.2019 р., 11:20

Голова парламентського Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів, народна депутатка від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова в ефірі Українського радіо розповіла, яким чином планують підвищувати соціальний захист ветеранів.

Галина Третьякова наголосила, що в Україні потрібно підвищити соціальний захист людей, які захищаючи кордон, втратили працездатність або отримали інвалідність. Так, депутатка розділяє людей, які захищають кордон, на три окремі групи: добровольців, мобілізованих та контрактників.

"У першу чергу, добровольці, які у 2014 році просто стали на кордон і захистили нас від агресії тоді, коли наша армія була ще не в стані це зробити. Законопроєкт 2045-1 поданий для того, щоб добровольцям надати статус учасників бойових дій", — зазначила депутатка.

Для контрактників же, на думку Галини Третьякової, соціальну політику потрібно розпочати з перегляду контракту.

"Контракт для військовослужбовців має містити не лише заробітну плату, але й додаткові блага, які мають бути економічно підкріпленими", вважає депутатка.

Вона наполягає, що обіцянки держави не мають зависати в повітрі й залишатися нереалізованими: навпаки, все, що держава гарантує військовим на папері, має втілюватися в життя.

Галина Третьякова припускає, що цьому може посприяти схвалення законопроєкту щодо статусу ветеранів, який передбачає, зокрема, ранжування ветеранів.

Все, що держава гарантує військовим на папері, має втілюватися у життя – голова комітету соцполітики та захисту прав ветеранів

Новини по темі