Мобільний додаток

Думаю, багато хто в ній впізнав себе та своїх родичів — Freel та Аліна Паш про пісню "Не пили"

7.10.2019 р., 16:55

Українська співачка Аліна Паш представила відеокліп на пісню "Не пили", записану спільно з репером Freel. Трек записали для соціального проєкту "Почути одне одного", який покликаний розповісти, що чоловіки та жінки в Україні прагнуть рівності й поваги. Аліна Паш та Freel інтерпретували цей важливий соціальний меседж в спільному синглі, який продемонстрував усю абсурдність гендерних стереотипів.

Що було першим: слово чи проєкт "Почути одне одного"?

Аліна Паш: Звісно ж, проєкт. Вже потім у людей з’явилась ідея зробити пісню. Мені це сподобалось.

Як ви обирали ці життєві і дуже близькі до людей слова?

Freel: Я одразу вирішив, що будемо робити так, як нам подобається та як нам хочеться. А вже потім будемо дивитися, зайде це чи ні. Зайшло практично все. Грубо кажучи, 95% того, що було написано. Були мінімальні правки, нас попросили змінити всього два рядки. Я спершу написав свій куплет – він зайшов. Потім підключилась Аліна з її другом Владом Волочаєм. Нам було дуже класно працювати разом. Ми збирались на студії у Стаса Чорного, саунд-продюсера цієї пісні. Всі ментально були на одному рівні. І не тільки ми з Аліною, а й з Стасом та Владом.

Аліна Паш: Взагалі було класно співпрацювати із такими людьми, з якими відразу з’являється іскра. Комунікація дуже важлива в дуетних історіях. Особливо тоді, коли ви хочете з творчим підходом зробити проєктну історію — самі розумієте, що можете обпектися.

Freel: Перший рядок, про який я подумав, коли дізнався про цей проєкт, був з римою "борща-ща". ("Зробити самому? Ага, ща. Йди до плити варити борща", — ред.). Чому пісні в принципі чіпляють слухачів? Бо є співпереживання. У цій пісні, думаю, багато хто впізнав себе та своїх батьків, родичів.

Аліна Паш: Моя мама каже: "Що, пісня "Не пили" мені адресована"?

Розкажіть про зйомки кліпу. Зокрема був смішний момент, коли в відеоролик потрапила жінка, яка мила вікно своєї квартири.

Freel: Ця історія —  дуже життєва штука. Хтось питав: "А це актриса?". Насправді це просто жінка мила вікно.

Аліна Паш: Ми кліп зняли за день. В нас було досить багато локацій і був дуже напружений день. В якийсь момент ми просто втомилися. Проте ми були раді, що все-таки довели цю справу до кінця. 

Freel: Коли говоримо "день", то треба зауважити, що це не робочий день офісного працівника. Ми почали о 5.45 і закінчили вночі. 

 

Вам запропонували цей проєкт. Ви написали пісню. А кліп був чиєю ідеєю?

Аліна Паш: Спільна. 

Freel: Від початку це мало бути з кліпом. Тут велика заслуга Аліни, яка наполягала на перемонтажі кліпу. 

Аліна Паш: Мені здалося, що він пахне соціальною рекламою. Звісно, це непогано. Проте хотілося саме музичний кліп, який долітатиме до звичайних людей. Я задоволена тим, як ми зрештою його зробили. 

Freel: Це ефективніше. Усі в виграші. І ми, і проєкт. 

Ви провели спільний зйомний день. Чи стали гіршими стосунки між вами? 

Аліна Паш: Навпаки, стосунки стали кращими. 

Freel: Ми зблизилися та зріднилися.

У пісні "Не пили" ви порушили важливу соціальну тему. Що буде далі?

Аліна Паш: Ці всі серйозні теми насправді можна сприймати легко і весело. 

Freel: До речі, у нас тема серйозна, проте ми не подавали її серйозно. Ми нікого не повчали, ні до чого не закликали. 

Аліна Паш: Такі речі, які здаються комусь страшними та серйозними, чого ми часом боїмося, хочеться подавати правильно та легко. Далі будуть і легкі, і складні пісні. 

Джерело: Фейсбук

Думаю, багато хто в ній впізнав себе та своїх родичів — Freel та Аліна Паш про пісню "Не пили"

Новини по темі