Мобільний додаток

Як завдяки новим нормам ЄС техніка служитиме довше – пояснює експерт Союзу споживачів

6.10.2019 р., 19:10

Єврокомісія змінила правила маркування пральних машин і посудомийок: починаючи з 2021 року, виробники будуть зобов’язані підтримувати випуск необхідних запчастин для ремонту їхньої техніки як мінімум протягом десяти років. Таку вимогу закріплено в законодавстві і вона поширюється на всіх виробників пральних машин на посудомийок, які продаються в ЄС, навіть якщо ті вироблені за межами Європи. Чи сприятиме це появі на українському ринку якісної побутової техніки, яка не виходитиме з ладу через рік? Про це Українському радіо розповів виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов.

"В Україну потрапляє техніка з Російської Федерації багатьох європейських брендів. Вони збирають техніку в РФ, а потім привозять її до нас. Тому у нас апріорі якість техніки не така, як у європейської."

Також варто розрізняти два поняття: гарантія, це десь рік-два, та термін експлуатації. Це виглядає так: ви купили техніку, пройшов гарантійний термін два роки і вона зламалась. Ви приходите до сервісного центру і там вам повинні поставити цю запчастину, але вже платно. Тепер же виробники мають  випускати цю запчастину протягом десяти років", – розповів Максим Несміянов.

Причиною нововведення стали скарги споживачів із Північної Америки та Західної Європи, незадоволених пристроями, які псуються одразу ж після закінчення гарантійного терміну. Було розроблено законопроєкт ЄС про продовження випуску запасних частин для побутової техніки. Нові стандарти продовжать термін використання пралок, холодильників, посудомийних машин, телевізорів та серверів. Приписи до того ж містять вимоги щодо покращення енергоефективності пристроїв.

Як стверджує виконавчий директор Союзу споживачів України, українська практика показує, що після двох років гарантії при терміні експлуатації в три роки запчастину можуть не знайти, оскільки модель знімають з виробництва ще на початку її продажу: "але якщо виробник декларує, що випускатиме запчастини протягом десяти років, а їх немає, то тепер він має повернути споживачеві кошти".

Крім того, експерт наголосив про необхідності свідомого вибору техніки: "варто пам`ятати, що якщо ви не розумієте, як обирати техніку, вас можуть обдурити. Коли ви купуєте, припустімо техніку bosch, зверніть увагу у кого ви купуєте, чи у офіційного представника. Також на маркуванні машини має бути вказано країну походження".

Максим Несміянов звернув увагу, що часто трапляється, що в Україні немає сервісних центрів окремих марок техніки  або при дзвінку туди споживача переконують вчинити певні дії самостійно. Експерт наголошує, що "це неприпустимо: техніку у вас мають безкоштовно забрати у сервісний центр на 14 днів, де її оглянуть".

ФОТО: pixabay   

Як завдяки новим нормам ЄС техніка служитиме довше – пояснює експерт Союзу споживачів

Новини по темі