Мобільний додаток

Павло Шаройко: ще до кінця не можу усвідомити, що я вже вдома

4.10.2019 р., 18:15

Журналіст Українського радіо Павло Шаройко, який провів майже два роки за ґратами у Білорусі, каже, що ще до кінця не може усвідомити, що він уже вдома. Про це він сказав у коментарі Українському радіо.

"Зараз в голові повний безлад. До кінця ще не можу усвідомити, що я вже вдома. Хочу подякувати своїй родині, коханій дружині, що весь цей час була поруч і підтримувала мене. Усім тим, хто всі ці роки робив все можливе й неможливе та спрямовував зусилля на досягнення результату в дуже важкій справі мого звільнення. Особисто президентові України Володимиру Олександровичу Зеленському і президентові Білорусі Олександру Григоровичу Лукашенку, а також Уповноваженій Верховної Ради з прав людини Людмилі Денісовій за те, що я знову поруч зі своєю родиною і можу обійняти свою маленьку донечку. Дякую колегам, дипломатам, представникам спецслужб. Дуже всім вам дякую!" — сказав він. 

4 жовтня Павло Шаройко після майже дворічного ув’язнення в Білорусі повернувся до України. Як повідомила омбудсмен Людмила Денісова, Шаройка вдалося повернути на батьківщину "в результаті перемовин двох президентів – Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка".

Павла Шаройка затримали 25 жовтня 2017 року. Верховний суд Білорусі засудив його на понад 8 років позбавлення волі за статтею "шпигунство". Головне управління розвідки Міноборони України спростувало заяву КДБ Білорусі про причетність Шаройка до створення агентурної мережі та ведення розвідувальної діяльності в Білорусі. 

Павло Шаройко (праворуч), facebook.com/president.gov.ua

Павло Шаройко: ще до кінця не можу усвідомити, що я вже вдома

Новини по темі