Мобільний додаток

10-й Київський марафон: бігова терапія або як марафони об’єднують киян

1.10.2019 р., 21:10

Про те, чим дивуватиме ювілейний, 10-й Київський марафон та чи можна ще встигнути до нього долучитися, говорили в ефірі Українського радіо з представницею Київського марафону Катериною Єлмановою та співзасновником і тренером Академії бігу супергероїв Віталієм Дроздом.

56 жовтня відбудеться 10-й Київський марафон. Наразі ще можна зареєструватися на захід і пробігти столицею з іще тисячами учасників.

"Можна зареєструватися на сайті kyivmarathon.org на дистанції 3 кілометри, 4.2 кілометри, 21 і 42 кілометри. Ще є фанова дистанція — це забіг із собаками: 3 кілометри прогулянка і 5 кілометрів забіг", — розповіла Катерина Єлманова.

Ще однією цікавинкою цьогорічного марафону стане забіг із малюками. Та на нього реєстрація вже закрита, але подивитися на цей забіг зможуть усі охочі.

"5 жовтня буде Спорт Фемілі Фест, де ми будемо проводити й забіги із дітьми, та сімейні", — додала представниця Київського марафону.

До слова, цього року водії не надто відчуватимуть незручності, пов'язані з перекриттям доріг для марафону. Адже перекриття будуть зніматися, щойно учасники пробіжать певний відрізок.

"В мене ще є побажання до всіх водіїв, які зустрінуться і яким доведеться все ж таки трішки почекати: зберіть всю свою енергію, вийдіть на дистанцію та підтримайте всіх, хто біжить!" — наголосив Віталій Дрозд.

"Чим більше буде Київський марафон, тим менше підлітків будуть тинятися підворіттями. Тим більше будуть намагатися брати участь у змаганнях", — упевнений тренер.

А от чим відрізняється цьогорічний марафон, то Катерина Єлманова зазначила:

"Кількістю учасників. Професійністю. Тобто за 10 років команда виросла, щороку підвищує стандарти проведення".

Як відомо, Київський марафон триватиме два дні — 5 і 6 жовтня. Це найбільший біговий захід в Україні, яке у цьому році збере 17 тисяч бігунів. І він збирає не тільки українців, а й іноземців з приблизно 55-и країн світу.

Фото з сайту Київського марафону 

10-й Київський марафон: бігова терапія або як марафони об’єднують киян

Новини по темі