Мобільний додаток

У Чернівцях розпочався поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

5.09.2019 р., 17:15

У Чернівцях розпочався міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Більше про подію розповіла кореспондента Радіо Культура.

 

Катерина Толокольнікова, яка перебуває на вже десятому міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz розповіла про програму фестивалю:

"Фестиваль щодня до 11 вересня буде розпочинатися десь по одинадцятій і триватиме аж до пізнього вечора. Своєрідною цікавинкою стане поєднання літератури з музикою. Різні перформанси будуть відбуватися".

Подія стартувала об 11:00 із вшанування пам'яті жертв Голокосту на Буковині в Будинку прощання, на єврейському кладовищі. Потім біля літературного центру на вул. Кобилянської, 51, було відкриття пам’ятника невідомому поету, авторства Анатолія Федірка.

"Ближче до вечора відбудеться літературна частина дня: о 18:30 Артем Чех презентує свою збірку оповідань "Район Д". Це відбудеться в центральному Палаці культури, а модеруватиме зустріч редактор, перекладач, письменник Олександр Бойченко. За годину там же буде інша презентація книжки Володимира Рафєєнка роман "Мондеґрін (пісні про смерть і любов)", розповідає Катерина Толокольнікова. 

О 20:30 в Палаці культури виступить Олена Андрейчикова з літературно-музичним вечором за романом "Тінь у профіль".

Фестиваль Meridian Czernowitz побудований на фундаменті культурної спадщини Чернівців та історичної пам'яті його мешканців. А метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи і розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їхніми зарубіжними колегами. Радіо Культура — інформаційний партнер фестивалю. 

 

У Чернівцях розпочався поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

Новини по темі