Мобільний додаток

Команда Зеленського намагається подобатися, це хвилює – політолог

30.08.2019 р., 19:25

Політолог Костянтин Матвієнко в ефірі Українського радіо проаналізував перший робочий день Верховної Ради.

Програма:
Ведучі:

Костянтин Матвієнко відзначив, що, за його спостереженнями, президент Володимир Зеленський заточений на швидкий результат.

"Він постійно підганяє Верховну Раду. І вчора він взагалі припустився просто дикунських речей. Коли Голова Верховної Ради оголошує перерву, а Президент зі свого місця каже: "Ні, яка перерва? Працюйте далі". Тобто він прямо втручається в хід роботи парламенту. Такого собі не міг дозволити навіть Людовік XIV на засіданні Генеральних штатів", – вважає політолог.

Він додав, що наразі у Верховній Раді працюють більше на зовнішню картинку.

"Вони взяли непоганий темп. Вони знову-таки намагаються подобатися, і це мене, чесно кажучи, дуже хвилює – те, що вони працюють на зовнішню картинку. Дасть Бог, вони цього позбудуться. Тому що рано чи пізно постануть питання платіжок, бюджетного процесу, а це вже конкретні цифри. Тут уже не до популізму вам буде. Є досвідчена і компетентна опозиція, як би вони не намагалися засунути її туди, на "гальорку". Опозиція на те й опозиція, щоб карась не дрімав, як кажуть", – переконаний Костянтин Матвієнко.

Раніше політичний експерт Олексій Мінаков заявив, що перші рішення Верховної Ради – це "той випадок, коли форма домінує над змістом".

На фото політехнолог Петро Охотін та політолог Костянтин Матвієнко

Команда Зеленського намагається подобатися, це хвилює – політолог

Новини по темі