Мобільний додаток

Вистава з нуля та джазовий концерт — що готує дитяча сцена фестивалю "Джаз Коктебель"

25.08.2019 р., 12:15

Кураторки дитячої сцени фестивалю "Джаз Коктебель" Маріанна Мороз та Анна Оборська розповіли в ефірі Українського радіо про дитячу програму фестивалю.

Програма:
Ведучі:

Фестиваль розширюється, завжди відкритий до різноманітної музики і колаборацій артистів, — зазначають організатори.

Цьогоріч фестиваль відбудеться без хедлайнера — це така концепція, за якої "хедлайнером буде кожен". 

Серед музичних напрямків, окрім традиційного джазу, обіцяють також підкорювати публіку музикою в стилях лаундж, рейв, і навіть виступами з рок-сцени. Зокрема, буде представлений кримсько-татарський рок. 

Особливістю фестивалю "Джаз Коктебель" цього року буде дитяча частина програми. 

"Ідея прийшла до нас ще 8 років тому, і перша арт-резиденція відбулася в Коктебелі. Ми прийшли до такої ідеї, тому що люди їдуть сім’ями, з дітьми. І діти теж мають бути чимось зайняті, поки батьки слухають музику. Тому ми придумали такий конкурс, який вже має історію 8 років. "Музика, море, джаз" — це конкурс малюнку, така арт-зона, на якій діти можуть себе проявити. У нас є майстер-класи. Наприклад, такий цікавий майстер-клас як "Шум вітру": діти виготовляють навіть музичні інструменти своїми руками. Виготовляють також картини з кольорового піску. І цього року у нас буде перша дитяча джаз-сцена Jazz Kids. Декілька колективів виступлять: школа дитячого естрадного та джазового мистецтва, студія музичного естрадного мистецтва "Крок", Дмитро Арзуманов представить два колективи, соло на барабанах гратиме Даша Машковцева", — розповідає Анна Оборська. 

Анна Оборська

Також вперше цього року Маріанна Мороз готує театральну дитячу сцену. Театр буде англомовним. Вперше на фестивалі дітей долучать до навчального інтенсиву — театральної майстерні за постановкою "Бременські музиканти".

"Діти не тільки здобудуть навички, а й повністю керуватимуть цим проектом разом із режисерами, декораторами, працюватимуть з професійними музикантами, нашими партнерами. Не тільки виступ!"

Маріанна Мороз

Воркшоп-кастинг відбудеться вже 26 серпня. Долучитися до нього зможуть усі охочі безкоштовно. Навіть ті діти, які взагалі не мають театрального досвіду. Під час цього воркшопу їх ознайомлять із особливостями створення вистави, розподілять обов'язки та ролі. Сам мюзикл покажуть 8 вересня о 14:45.

Фестиваль "Джаз Коктебель" проходитиме у Києві на Трухановому острові 68 вересня, локація "ЮБК".

У програмі: Роман Коляда, Роман Сулима з проектом Slovo za Slovo, Новий Проект Сергія Радзецького, квартет Михайла Менделеєнка, Майк Кауфман-Портніков, Jam Session, Тріо Олексія Ревенка, Чай з м'ясом, Павло Ігнатьєв і Катіко c проектом Ullam, Квартет Родіона Іванова, етно-джаз від Тетяни Гончарової.

Фото: афіша фестивалю
Вистава з нуля та джазовий концерт — що готує дитяча сцена фестивалю "Джаз Коктебель"

Новини по темі