Мобільний додаток

Ситник очікує, що виправдувальний вирок Труханову розглядатиме Антикорупційний суд

25.08.2019 р., 14:47

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник очікує, що апеляцію у справі, у якій фігурує мер Одеси Геннадій Труханов, розглядатиме апеляційна палата Вищого антикорупційного суду. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

"Тут перша інстанція пройшла, але я не думаю, що вони встигнуть це "прогнати" в апеляційному суді Одеської області. 5 вересня не за горами, я думаю, що все-таки це не відбудеться, і апеляція буде слухатись вже в апеляційній палаті Антикорупційного суду, і там уже буде, сподіваюсь, дана належна оцінка цим доказам", — сказав він.

Читайте інтерв'ю — Артем Ситник: за апеляцію у справі Труханова я спокійний

Антикорупційний суд, створення якого передбачене законом про судоустрій і статус суддів від 2016 року, має почати роботу 5 вересня цього року.

Нагадаємо, 9 липня колегія суддів Малиновського районного суду Одеси визнала одеського міського голову Геннадія Труханова невинуватим у заволодінні коштами одеського міського бюджету. Наприкінці липня САП подала апеляцію на це рішення суду.

У лютому 2018 року детективи НАБУ і прокурори САП оголосили підозру чотирьом посадовцям мерії Одеси, у тому числі чинному меру, ще трьох людей затримали. За версією НАБУ, ці особи причетні до схеми із заподіяння збитків місцевому бюджету Одеси. Зокрема, у вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу заводу "Краян", за 185 мільйонів гривень у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором держпідприємства, за 11,5 мільйона гривень.

На фото Артем Ситник 

Ситник очікує, що виправдувальний вирок Труханову розглядатиме Антикорупційний суд

Новини по темі