Мобільний додаток

Зараз наша родина є неповною, але ми обов'язково зберемось разом — Зеленський привітав Україну з Днем Незалежності

24.08.2019 р., 10:54

Президент України Володимир Зеленський виголосив промову на Майдані Незалежності.

Президент пригадав багато історичних подій, які відбулися в Україні за 28 років незалежності. 

"Я люблю Україну, бо я тут народився, я люблю наш прапор, і радію, коли він переможно майорить. Я люблю наш гімн, бо це наш найголовніший хіт, бо яку ще пісню так знає і так співає кожен з нас?", — сказав президент.

Він порівняв окуповані Росією території України, Крим і частину Донбасу, з дітьми, яких викрали у батьків:

"Я люблю нашу землю, бо кожен куточок України — це велика сім’я. І для тих, хто не розуміє сьогоднішній біль українців, я поясню дуже доступною мовою. Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у вас двох дітей. Першу дитину — просто викрав. Їй видали нове свідоцтво про народження, а потім кажуть: “Та ми не забирали вашу дитину, вона сама захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулами автоматів? Це її бажання, і взагалі, хто вам сказав, що це ваша дитина? Вона взагалі споконвіку наша”. І от пройшло 5 років, і ті, хто був та занепокоєний, кажуть: "Та наче все нормально. Дитина за вами вже не плаче, і взагалі — не дуже вона на вас і схожа". Чому вони так кажуть? Тому що це — не їхня дитина. А другу вашу дитину закрили в дитячій кімнаті і поставили озброєну охорону. Вам кажуть: "Яка охорона? Там нікого немає!". І ви чуєте, як ось тут, поруч, за стіною ваша дитина плаче, але ви не можете туди зайти. 

Кожного дня у кожного з нас розривається серце, і будь-які перемоги чи здобутки — неповноцінні, адже наша родина — неповна. Та настане день, і ми обов’язково зберемось разом, бо голос рідної крові переможе!", — сказав президент.

Новини по темі