Мобільний додаток

Нищук відреагував на ідею реорганізації Мінкультури

22.08.2019 р., 17:55
Програма:
Ведучі:

Міністр культура Євген Нищук заявляє, що ідея реоргінізації Міністерства культури не є новою. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

"Ми знаємо в контексті зміни влади, що планується реорганізація власне і самого Міністерства культури: приєднання Міністерства інформаційної політики, Міністерства молоді і спорту, туризму. Насправді ідея не нова і навіть я про неї говорив, зокрема в контексті культури, медіа і туризму", — сказав він.

За словами міністра, культурні події, які відбуваються щодня, не мають жодної медійної підтримки.

"Я вже давно говорив, тому що ми розірвані були і будь-яка іміджева промоційна культурна подія, яка є кожного дня, вона практично немає жодного розголосу. Ми не маємо жодної медійної підтримки і ресурсу прямого", — додав він.

Читайте також: Євген Нищук про роботу на посаді міністра культури: "Мені є чим гордитися"

У партії "Слуга народу" допускають створення Міністерства гуманітарної політики на базі Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту і Міністерства інформаційної політики України.

У партії колишнього директора холдингу StarLightMedia, а тепер позаштатного радника президента України, Володимира Бородянського називають претендентом на очільника Міністерства гуманітарної політики.
 

Нищук відреагував на ідею реорганізації Мінкультури

Новини по темі