Мобільний додаток

В Одесі 24 серпня стартує Фестиваль Ідей: майданчик для обміну найрізноманітнішими ідеями

21.08.2019 р., 18:22

З 24 по 26 серпня в Одесі відбудеться третій Фестиваль Ідей – проект, який традиційно проводиться в Аспен Інституті штату Колорадо, США. Тема цьогорічного фестивалю – "Українське суспільство в контексті глобальних тенденцій розвитку". Про особливості фестивалю та його значення для українського суспільства в ефірі Радіо Культура говорили з директором програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денисом Полтавцем та сімейним лікарем, біохакером, підприємецем Святославом Ханенком.

Програма:

"Мета фестивалю – створити такий майданчик, щоб уможливити обмін найрізноманітнішими ідеями. Вся історія людства – це обмін, розвиток і втілення певних ідей, які є не мріями, а досить практичними історіями. Фестиваль створює такий простір, де люди з різних галузей чи секторів можуть познайомитися, поспілкуватися між собою, почути один одного, з’ясувати і, власне, запозичити певний досвід для якоїсь своєї практики, можливо навіть в зовсім іншій галузі", – розповів Денис Полтавець.

Святослав Ханенко впевнений, що за ці три дні кількість ідей переросте в якість, тобто конкретні якісні проекти.

"Я вірю, що платформа фестивалю ідей допоможе Україні стати кращою",  сказав він.

Фестиваль представить близько 100 спікерів з України та світу. Очікують гостей з Вірменії, Німеччини, Чехії, Польщі, Іспанії, Австрії, Канади. Серед них — лідери думок та ті, хто подав заявку на виступ з метою представити свої ідеї та поділитися досвідом. До участі в обговоренні запрошуються лідери бізнесу, медіа, місцевої влади, науки, благодійних організацій, мистецьких об’єднань та інших спільнот з усієї країни. 

Організатори події: Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa. UA: Суспільне мовлення є інформаційним партнером заходу. Участь у Фестивалі є безкоштовною. Зареєструватися можна за посиланням.
 

Фото - facebook.com/ideasfest.in.ua

В Одесі 24 серпня стартує Фестиваль Ідей: майданчик для обміну найрізноманітнішими ідеями

Новини по темі