Мобільний додаток

Ситник: ГПУ ще не відреагувала на прохання передати бюро справу щодо Окружного адмінсуду Києва

16.08.2019 р., 09:10

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявляє, що Генпрокуратура ще не відреагувала на прохання бюро про передачу справи стосовно Окружного адміністративного суду Києва. Про це він заявив в ефірі Українського радіо.

"На сьогодні цей лист не розглянуто", – сказав Ситник.

За його словами, у справі щодо ОАСК співпраця з генпрокурором як така відсутня.

Читайте також – Ситник: під час слідчих дій щодо Окружного адмінсуду Києва були отримані шокуючі дані

9 серпня у Національному антикорупційному бюро України повідомили про звернення до ГПУ з проханням передати бюро розслідування справи стосовно Окружного адмінсуду Києва (ОАСК).

Нагадаємо, 26 липня детективи НАБУ спільно зі співробітниками ГПУ провели обшуки у приміщеннях ОАСК та Суворовського районного суду м.Одеси в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями ОАСК..

В Окружному адмінсуді ції слідчі дії з боку співробітників НАБУ і ГПУ назвали "спробами тиску на суддів та їх дискредитацію".

За даними слідства, голова, заступник голови та суддя ОАСК організували винесення завідомо неправосудних судових рішень та втрутились у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Метою цих дій було уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

2 серпня голові ОАСК, заступнику голови, судді ОАСК, а також судді Суворовського районного суду Одеси повідомлено про підозру за низкою статей.
 

Новини по темі