Чого очікувати від адміністративної реформи на рівні районів — коментують експерти

Чого очікувати від адміністративної реформи на рівні районів — коментують експерти

Експерт з питань управління територіями, народний депутат України 6-го скликання Юрій Ганущак та голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" прокоментували, якою буде адміністративно-територіальна реформа.

Ведуча:

Галина Бабій

"Потреба  у цій реформі стала очевидною та зрозумілою, починаючи з 2002-2003 років, коли побачили, що кожне поселення має свою адміністрацію, свою автономію. І це не спрацьовує, оскільки для того, аби функціонувало самоврядування, потрібні ресурси", — зазначив  Ігор Коліушко.

Юрій Ганущак зауважив, що "перший закон про добровільне об’єднання йшов дуже важко. Зараз все йде більш-менш нормально на базовому рівні, на рівні громад. Якщо лишити цей процес, то протягом 10 років всі об’єднаються. Але проблема у тому, що пішов великий саботаж на рівні райкому, бо громади переймають повноваження районів. Адміністративно-територіальний устрій — це скелет, і всі секторальні зміни, які йдуть далі, це нарощування м’язів".  

Ганущак пояснив, з яких рівнів має складатись адміністративно-територіальна структура країни, та яка мета покладається на кожну з них.

"Базовий рівень — це громади. Другий рівень — субрегіональний. Ми хотіли б, аби у змінах до Конституції звучало слово "повід", інше слово ніж район. А також області як узагальнене слово "регіон". Кожен рівень має свій смисл, іскру Божу. Для громади головні слова — спроможність надавати послуги безпосередньо людям та доступність до цих послуг. Для субрегіонального рівня — це ефективність державного управління. На рівні регіону — регіональний розвиток", — сказав він.

Експерт також пояснив, яким чином громадяни будуть контактувати із владою.

"Немає іншого контакту, ніж через свою громаду. У громаді створюються самоврядні органи і самоврядні повноваження, насамперед, освіта, що надаються у громади безпосередньо органами самоврядування. Державні послуги або через центр надання адміністративних послуг, або, якщо контакт з людиною є необхідним, територіальними підрозділами відповідних територіальних органів. Це стосується підрозділу поліції, підрозділу Міністерства надзвичайних ситуацій (пожежна безпека), підрозділу соціального захисту та Пенсійного фонду", — зауважив Ганущак.

Крім того, Коліушко прокоментував, що "перше завдання реформи місцевого самоврядування, визначене концепцією у 2014 році, полягає у тому, щоб децентралізувати більшість повноважень, яких потребують громадяни, і передати їх із різних рівнів на рівень громади, які мають бути об’єднані. На сьогодні у нас є 18-19 районів в Україні, в яких районна державна адміністрація не має простору для своїх повноважень, тому що вся площа району покрита об’єднаними територіальними громадами, які самостійно вирішують все, що раніше відносилося до району. Таким чином, питання реформування районів назріло, чи навіть перезріло".

У свою чергу, експерт Ганущак зауважив, що кількість районів буде зменшено у 5 разів.

"І це питання є виключно до Кабінету міністрів. Це нарізка територій, де впроваджуються державні органи, де впроваджується система управління державою як такою", — сказав він.

Прослухати повну версію.

На фото — Юрій Ганущак та Ігор Коліушко