Мобільний додаток

Зеленський підтвердив наявність заяви про звільнення від Андрія Богдана

2.08.2019 р., 12:46

Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від керівника Офісу президента України Андрія Богдана. Це відбулося під час розмови з представниками ЗМІ в Івано-Франківську в рамках його робочої поїздки, повідомляється на сайті глави держави.

"Ми не тримаємося за владу. Ми — всі ключові люди, які зі мною прийшли, — домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство чи президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку", — заявив Володимир Зеленський.

Глава держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував цієї заяви на звільнення Андрія Богдана.

Також президент зазначив, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

Нагадаємо, вчора низка ЗМІ поширила фото документа, нібито написаного керівником Офісу президента Андрія Богдана — заяви про звільнення з займаної посади.

Андрій Богдан очолив президентську адміністрацію в день інавгурації шостого президента Володимира Зеленського 21 травня. Практично всю передвиборчу кампанію пройшов із чинним президентом Володимиром Зеленським. Андрія Богдана, зокрема, називали "неформальним керівником" штабу. Крім того, Богдан як адвокат тривалий час захищав інтереси олігарха Ігоря Коломойського.

Фото: DW
Зеленський підтвердив наявність заяви про звільнення від Андрія Богдана

Новини по темі