Мобільний додаток

Віталій Кличко звернувся до НАБУ через заяви Богдана

1.08.2019 р., 10:56

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся в Національне антикорупційне бюро України через заяви керівника Офісу президента Андрія Богдана.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі! Я звернувся в НАБУ, аби там відкрили кримінальне провадження за заявою керівника Офісу Президента Андрія Богдана про пропозицію йому якимись особами хабаря", — написав Кличко.

Він зазначив, що 30 липня 2019 року на прес-конференції Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому у розмові пропонували хабар в 20 мільйонів доларів.

"І, нібито, ця розмова була здійснена в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні “переговори”! А такі висловлювання пана Богдана, який є керівником Офісу Президента України, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень", — наголосив мер Києва.

За його словами, якщо і були якісь звернення, то потрібно встановлювати, хто звертався, від чийого імені і з якою пропозицією. А також Кличко додав, що потрібно з’ясовувати, чи отримала посадова особа неправомірну вигоду.

Мер Києва зазначив, що після цього слідчі мають або оголосити підозри встановленим особам, або він, своєю чергою, вимагатиме вибачень від Богдана за розповсюдження неправдивої інформації.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Києва під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським був поінформований про намір нової влади щодо розділення повноважень в управлінні столицею.

Керівник Офісу президента Зеленського Андрій Богдан надіслав у Кабінет міністрів листа щодо звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації.

На переконання Кличка, розділення повноважень обраного киянами мера і голови КМДА означає позбавлення столиці місцевого самоврядування. Кличко також апелює до рішення Конституційного Суду України, який ще в грудні 2003 року визначив, що КМДА має очолювати лише особа, обрана Київським міським головою.

Фото: Цензор.Нет

Віталій Кличко звернувся до НАБУ через заяви Богдана

Новини по темі