Обирай пісні. Визначай переможця

У Києві ПЦУ вперше проводить Хресний хід (трансляція)

28.07.2019 р., 11:42

У неділю, 28 липня, Православна церква України вперше проводить Хресний хід, який почався о 8:30 на території Софії Київської із божественної літургії на чолі з митрополитом Епіфанієм. 

На території Софіївського собору в Києві пройшла божественна літургія з нагоди хрещення Київської Русі-України. Богослужіння очолив митрополит Київський та всієї України, предстоятель Православної Церкви України Епіфаній.

 

Після богослужіння розпочався Хресний хід, маршрут якого пролягає від Софії Київської через Володимирський проїзд, Михайлівську площу, вулицю Трисвятительську в парк "Володимирська гірка".

Зазначимо, 27 липня представники УПЦ (МП) провели хресну ходу, до якої долучилися, за даними правоохоронців, близько 30 тисяч людей.

Нагадаємо, 15 грудня минулого року на Об’єднавчому соборі архієреї церков обрали Митрополита Епіфанія предстоятелем Православної церкви України та ухвалили статут новоствореної Православної церкви України. На Об'єднавчому соборі  6 січня в Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій передав Епіфанію Томос про автокефалію Православної церкви України.

ФОТО: УНІАН

У Києві ПЦУ вперше проводить Хресний хід (трансляція)

Новини по темі