Мобільний додаток

120-річчя Львівської опери: Василь Вовкун розповів про сюрприз для глядачів

26.07.2019 р., 15:58

Про те, як нині розвивається Львівська національна опера та що незвичного готується до 120-річчя театру, в ефірі Радіо Культура в програмі "Імператив" розповів генеральний директор Львівської опери Василь Вовкун.

Ведучий:

Олександр Пірієв

Василь Вовкун очолив Львівський національний театр опери та балету на початку 2017-го року.

"Якщо до театру підходити як до інституції не стихійної, якщо її можна наділити якоюсь концептуаліністю, в даному разі програмою, і ти розумієш, що ти маєш зробити протягом року програму за п'ять років, то, очевидно, тоді час дуже активно працює на творчий процес. Але не тільки на творчий, а й на адміністративний. Тому що дуже багато змін в Львівській опері сталося і в адміністративному плані. Мається на увазі в менеджменті, в господарстві. І це продовжується", — наголосив Вовкун.

Він зазначив, що й у творчому плані намагається робити щось нове й цікаве. Зокрема Вовкун розповів, що до 120-річчя Львівської опери на глядачів чекає сюрприз:

"Наступного року до 120-річчя театру німці будуть ставити наше українське бароко "Сокіл”. Я хотів, щоб цей матеріал був переданий через іноземця. В даному разі німця, тому що мені видається, що німецький театр, оперний театр, цей жанр на найвищому рівні є саме в Німеччині".

Весь ефір слухайте тут

Василь Вовкун. Фото Facebook 

120-річчя Львівської опери: Василь Вовкун розповів про сюрприз для глядачів

Новини по темі