Мобільний додаток

На Донбас прибули російські снайпери для обстрілів та знищення камер ОБСЄ — штаб ООС

23.07.2019 р., 09:40

На Донбас прибули російські снайпери для обстрілів та знищення камер спостереження Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

"За наявною інформацією, до окупованого Донецька прибули російські групи снайперів із завданням — підготовка та здійснення обстрілів, знищення відеокамер спостереження СММ ОБСЄ, які встановлені у відповідності до Мінських домовленостей на окремих ділянках лінії розмежування, що буде додатковим свідченням підступності російських окупаційних військ та нехтування ними міжнародних домовленостей", — йдеться у повідомленні.

У штабі зазначають, що встановлені Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ онлайн відеокамери дозволяють здійснювати відеофіксацію ситуації у режимі роботи 24/7.

"За допомогою цих камер міжнародні незалежні спостерігачі багаторазово фіксували факти порушення бойовиками режиму припинення вогню, здійснення провокаційних обстрілів позицій українських військ, обстрілів мирних жителів та цивільної інфраструктури на території, що контролюється урядом України", — зауважують у штабі ООС.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Ілюстративне фото — штаб ООС

На Донбас прибули російські снайпери для обстрілів та знищення камер ОБСЄ — штаб ООС

Новини по темі