Мобільний додаток

Вступники подали у виші майже 920 тисяч електронних заяв — МОН

22.07.2019 р., 10:44

Міністерство освіти і науки оприлюднило інформацію про те, скільки електронних заяв подали абітурієнти до закладів вищої освіти. Цифри опубліковано у Facebook міністерства.

"На ранок 22 липня створено 166 564 електронних кабінети, з них активовано 166 560. Подано електронних заяв 919 545",  йдеться у повідомленні.

За даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), в цьому році вступники у заклади вищої освіти подали на всі освітні кваліфікаційні рівні (бакалавр, магістр, молодший спеціаліст, молодший бакалавр)  1 408 208 заяв в електронному та паперовому вигляді.

Нагадаємо, у понеділок, 22 липня, о 18 годині завершується прийом електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти для тих вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО.

Цього року абітурієнти можуть подати не менше 7 заяв на 4 спеціальності.

До 26 липня виші мають оприлюднити рейтинговий список вступників за ЗНО та квотами 1, 3, 4.

Виконати вимоги до зарахування на бюджетні місця вступники мають до 31 липня. Для цього вони повинні принести в обраний заклад вищої освіти, який надав їм рекомендацію для зарахування на бюджет, відповідні документи: копія документа, що посвідчує особу, оригінал документа про освіту та додаток до нього, копія військово-облікового документа, сертифікати ЗНО, 4 кольорові фотографії 3х4 см, інші документи, що передбачені правилами прийому до конкретного закладу вищої освіти.

Зарахування на бюджетні місця має відбутися не пізніше 12 години 1 серпня, оприлюднення списку рекомендованих на контрактну форму навчання  не пізніше 1 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця — не пізніше 9 серпня.

Фото  pixabay.com

Вступники подали у виші майже 920 тисяч електронних заяв — МОН

Новини по темі