Обирай пісні. Визначай переможця

Біля дільниці на Дніпропетровщині торгували пиріжками по 5 копійок, Нацполіція розпочала кримінальне провадження (ВІДЕО)

22.07.2019 р., 00:04

Біля однієї з дільниць у Дніпропетровській області продавались пиріжки по 5 копійок. Про це на підсумковому брифінгу повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв.

"Ми зареєстрували кримінальне провадження і проводимо перевірку за фактом торгівлі пиріжками вартістю по 5 копійок біля дільниці. Люди дійсно стояли у черзі. Чи це була агітація, чи ні – ми розберемося", – розповів Сергій Князєв.

Очільник поліції розповів ще про декілька курйозних випадків.

"Літня жіночка, 94 роки, у місті Львові порвала бюлетень і намагалась його з’їсти. У Миколаївській області на одній з дільниць 52-річний громадянин роздягся у кабінці і повністю голий вийшов з кабінки на дільницю. Поліцейські знайшли його одяг, опитали та відправили додому", – розповів голова Нацполіції.

У день голосування 21 липня органи Національної поліції розпочали 71 кримінальне провадження у зв’язку з порушеннями виборчого законодавства, а також склали 66 адміністративних протоколів.

"32 кримінальні провадження були розпочаті за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня, дев’ять – за підкуп виборців, вісім кримінальних проваджень – за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян та сім – за перешкоджання здійсненню виборчого права", – зазначив Сергій Князєв.

Окрім цього, до поліції надійшло 26 повідомлень про мінування 95 об’єктів, 83 з яких – виборчі дільниці.

Фото clutch.ua

Біля дільниці на Дніпропетровщині торгували пиріжками по 5 копійок, Нацполіція розпочала кримінальне провадження (ВІДЕО)

Новини по темі