Мобільний додаток

Міносвіти розробило стратегію модернізації шкільної фізкультури та спорту

19.07.2019 р., 12:44

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти розробив Стратегію розвитку фізичного виховання і спорту серед учнівської молоді на період до 2025 року. Документ опублікований для громадського обговорення, повідомляє МОН.

"Стратегія передбачає вдосконалення і модернізацію форм мотивації і залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом", — повідомляють у міністерстві.

Автори стратегії зазначають, що суспільство стурбоване тенденцією зниження рухової активності молоді та погіршення стану її здоров'я, тому нова стратегія має на меті створення умов, за яких спорт для молоді стане більш доступним та стимулюватиме школярів до дотримання здорового способу життя.

Планується, що реалізація стратегії буде відбуватися через 7 напрямків: напрямок фізичної культури, спорту, матеріально-технічного і фінансового забезпечення, науково-методичного забезпечення, медичного забезпечення, інформаційний напрямок і організаційно-структурний напрямок. 

Документ доступний до обговорення на сайті МОН до 31 липня. 

Нагадаємо, нещодавно Міністерство освіти і науки України розробило та затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах.

Фото: Promum

Міносвіти розробило стратегію модернізації шкільної фізкультури та спорту

Новини по темі