Мобільний додаток

Шість країн ООН закликали Росію повернути українських моряків, Крим і мир на Донбасі

17.07.2019 р., 11:01

Бельгія, Франція, Німеччина, Польща, Великобританія та Естонія озвучили вимогу до РФ повернути Україні захоплених моряків і припинити роздмухувати конфлікт на Донбасі. Таку заяву країни-члени ООН зробили за підсумками засідання Ради безпеки ООН, ініційованого Росією з приводу мовного закону України, повідомляє на Facebook постійне представництво України при ООН.

"Ми, як країни-члени Європейського союзу, повністю підтримуємо незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України разом з міжнародно визнаними кордонами і засуджуємо незаконну анексію Криму Росією",  відзначили представники шести країн-членів ООН.

Країни закликали Росію негайного звільнити захоплених в листопаді минулого року українських моряків, повернути українські кораблі, припинити перешкоджати вільному проходженню судів на Азовському морі, а також не роздувати конфлікт на Сході України.

Країни ООН нагадали, що Москва повинна почати виконувати Мінські угоди і припинити фінансувати і забезпечувати зброєю бойовиків на Донбасі.

Нагадаємо, в Раді Безпеки ООН 16 липня, з ініціативи РФ, відбулися слухання, присвячені прийнятому в Україні закону про українську мову, який вступив в силу.

Фото: РБК-Україна

Шість країн ООН закликали Росію повернути українських моряків, Крим і мир на Донбасі

Новини по темі