Обирай пісні. Визначай переможця

Зеленський відреагував на ДТП за участю держохорони і автобуса з дітьми

15.07.2019 р., 18:21

Президент Володимир Зеленський вважає, що працівники Державної охорони мають понести покарання, якщо їхня вина у вчиненні ДТП в Запорізькій області буде доведена.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Що стосується ДТП у Запорізькій області — це неприпустимо. Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила й будуть визнані винуватцями ДТП, їх буде притягнуто до відповідальності. І слава Богу, що всі залишилися живими", — написав він.

Зеленський також розповів, що його нинішній кортеж складається з двох машин.

"Під час пересування президента дорогами України їде 2 автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій — із супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у заторах, ніхто не вмикає "мигалок" тощо. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент — такий самий учасник руху, як і всі", — написав Зеленський.

Нагадаємо, вчора в Запорізькій області відбулася ДТП за участю автомобіля УДО, який пов'язують з президентським кортежем, та ще двох автівок. Авто протаранило колону з автобусами, у яких везли дітей з відпочинку, внаслідок чого один з автобусів з'їав у кювет.

Фото: @its_zp

Зеленський відреагував на ДТП за участю держохорони і автобуса з дітьми

Новини по темі