Мобільний додаток

Екс-уповноважена АМПУ Агія Загребельська: найближчими днями буде подано позов через рішення президента

11.07.2019 р., 09:10

Колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету Агія Загребельська оскаржить своє звільнення у суді, аби обстояти незалежність комітету та державного уповноваженого у боротьбі з монополістами. Про це вона повідомила в ефірі Українського радіо в програмі "Коло доброчесності".

Ведуча:
Наталя Соколенко

"Щодо юридичної частини цього рішення, я вважаю це рішення незаконним. Я планую оскаржувати його в суді. Найближчими днями буде подано позов. Але це оскарження буде не в частині того, що я хочу поновитися на роботу і повернутися на свою посаду. Це оскарження буде стосуватися оцінки цього рішення, а саме — незалежності Антимонопольного комітету і незалежності державного уповноваженого", — зазначила Агія Загребельська.

Загребельська зауважила, що державні уповноважені можуть не бути активними у боротьбі з монополістами, аби зберегти свою посаду.

"Як окремий державний уповноважений, так і весь Антимонопольний комітет, ми повинні схвалювати рішення проти зловживаючих монополістів. Дуже часто зловживаючі монополісти — це ті особи, крім ринків, які суттєво впливають на державні рішення, тобто так звані "олігархи". Якщо, розуміючи, що ти можеш прийняти рішення, накласти штраф або інше незручне рішення щодо впливового монополіста, і це може потягнути за собою твоє звільнення, то, звичайно, державні уповноважені не будуть активними, не будуть боротися з потужними монополістами. Вони будуть займатися якимись дрібними питаннями для того, аби не мати проблем і зберегти своє крісло", — пояснила вона.

Колишня уповноважена АМКУ додала, що "її позов буде про те, щоб мотивувати державних уповноважених, які прийдуть на її місце, щоб вони боролись за свою незалежність".

Нагадаємо, 5 липня президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Вовка з посади заступника голови АМКУ. Також було звільнено державних уповноважених АМКУ Агію Загребельську і Валерія Полюховича.

Прослухати повну версію.

На фото — Агія Загребельська, facebook.com
 

Екс-уповноважена АМПУ Агія Загребельська: найближчими днями буде подано позов через рішення президента

Новини по темі