Мобільний додаток

У закритому районі, де проводилися стрільби в рамках Sea Breeze, з'явився російський корабель — ВМС

10.07.2019 р., 13:48

Командування Військово-Морських Сил ЗСУ звинуватило Росію в черговому порушенні міжнародних законів.

"Незважаючи на Прибережне Повідомлення для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань Sea Breeze-2019, корабель Чорноморського флоту РФ "Сметливый" близько 8 години ранку 10.07.2019, провокуючи на небезпечну ситуацію, зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерії морського угруповання міжнародної коаліції", — повідомляє прес-центр Командування.

 

Зазначається, що корабель Чорноморського флоту був опитаний фрегатом "Гетьман Сагайдачний" відповідно до міжнародного протоколу, але удав, що має "проблеми " зі зв'язком.

"Даний факт є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському регіоні", — зазначають військові.

Російська сторона поки що цю ситуацію не коментує.

Нагадаємо, у навчаннях Sea Breeze-2019, які розпочалися з 1 липня поблизу Одеси, беруть участь кораблі ВМС США, України, Болгарії, Румунії, Туреччини, а також Грузії. Загалом до навчань залучено близько 900 військовослужбовців. 

Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч. Пізніше в окупованому Сімферополі суд арештував і звинуватив українських моряків у порушенні кордонів Росії.

У закритому районі, де проводилися стрільби в рамках Sea Breeze, з'явився російський корабель — ВМС

Новини по темі