Мобільний додаток

СБУ пропонує застосувати санкції до каналів "112 Україна" та NewsOne

8.07.2019 р., 12:23

Служба безпеки України пропонує застосувати санкції до телеканалів "112 Україна"  та NewsOne через анонсований телеміст з російським каналом. 

Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

Т.в.о. голови СБУ Іван Баканов ініціює невідкладне скликання позачергового засідання РНБО України та ввести санкційні заходи в дію відповідним Указом президента України.

 

"СБУ направило до керівників медіахолдингу "Новини" (телеканали "112 Україна", NewsOne та ZIK) повідомлення про відповідальність за проведення спільних заходів з телеканалом "Росія" та іншими мовниками держави-агресора, які перебувають під санкціями РНБОУ", — повідомив Баканов.

Читайте також: Журналіст про телеміст з Росією: влада може винести попередження, а потім позбавити NewsOne ліцензії

Також т.в.о Голови СБУ звернувся до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості попередження вказаних суб’єктів інформаційної діяльності про неприпустимість порушення ліцензійних вимог та чинного законодавства.

Раніше секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що Рада нацбезпеки і оборони працює над рішеннями щодо "телемосту" між російським каналом "Росія 24" та українським NewsOne.

Нагадаємо, ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Росія 24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne. Зазначається, що це буде "відверта розмова між простими людьми", як, до прикладу, колись під час телемосту між СРСР і США. Ведучим зі сторони РФ буде Андрій Малахов, з українського боку  генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов. 

Фото: Антикор

 

СБУ пропонує застосувати санкції до каналів "112 Україна" та NewsOne

Новини по темі