Мобільний додаток

Український фільм "Мої думки тихі..." став лауреатом фестивалю в Карлових Варах

7.07.2019 р., 10:51

Стрічка молодого українського режисера Антоніо Лукіча "Мої думки тихі..." здобула одну з нагород 54-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник ДержКіно Пилип Іллєнко. Він привітав режисера та усю команду з перемогою.

"Вітаю Антоні Лукачі та всю його команду із спеціальним призом журі програми East of the West міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах за його повнометражний дебют "Мої думки тихі...". Фільм створено за підтримки Держкіно!" - написав Іллєнко.

Так само допис із привітанням з’явився на сторінці на сторінці у Facebook Надзвичайного та Повноважного посла України в Чеській Республіці Євгена Перейбиніса.

 

У стрічці "Мої думки тихі..." йдеться про 22-річного звукорежисера Вадима, який планує емігрувати в Канаду. Але перед від’їздом він має записати голос рідкісного птаха в горах на Закарпатті. Це замовлення стане для хлопця вирішальним.

Головну ж нагороду кінофестивалю у Каролвих Варах - "Кришталевий глобус" – здобув болгарський фільм "Батько" Петара Валчанова і Крістіни Грозевої.

Приз за найкращу жіночу роль отримала німецька акторка Корінну Гарфоух за фільм "Лара".

Найкращим актором фестивалю став словак Мілан Ондрік з фільмом «Нехай буде світло».

А найкращим документальним фільмом визнано стрічку спільного виробництва Естонії та Латвії "Несмертельні".

Фото з Facebook Пилипа Іллєнка  

Український фільм "Мої думки тихі..." став лауреатом фестивалю в Карлових Варах

Новини по темі