Обирай пісні. Визначай переможця

Стало відомо, хто очолить Івано-Франківщину та Закарпаття

6.07.2019 р., 16:49

Президент України призначив нового голову Закарпатської обласної державної адміністрації. Ним став Ігор Бондаренко, який замінить на посаді тимчасвого в.о. голови Івана Дурана.

Відповідний указ президента № 492/2019 оприлюднений на сайті президента України.

Як повідомляє Укрінформ, представлення нового очільника області відбулось у приміщенні Закарпатської митниці ДФС. 

"Ми сьогодні заслухаємо всі проблемні речі. Будемо говорити відкрито. Але спочатку я хочу зараз призначити і привітати нового голову Закарпатської області Ігоря Бондаренка", – сказав президент України.

Ігор Бондаренко є успішним підприємцем із Мукачева, власником та засновником мережі кондитерських з однойменним брендом. Колишній військовий, родом з Криму. Власник мережі кав'ярень у Мукачевому та Ужгороді.

Також стало відомо, хто очолить Івано-Франківську ОДА. За словами Володимира Зеленського, новим головою Прикарпаття стане Денис Шмигаль: "Ми бачимо його головою Івано-Франківської області... Ми вирішили, але ще немає указу".

Читати також – Президент призначив нового голову Львівської ОДА

Нагадаємо, 43-річний Денис Шмигаль був одним з трьох претендентів на посаду очільника Львівської ОДА, яких Володимир Зеленський запропонував на вибір мешканцям Львівської області у своєму пості в мережі Фейсбук.

Як зазначалось раніше, новим головою Львівської обласної державної адміністрації став 35-річний Маркіян Мальський, адвокат, кандидат юридичних наук та голова західноукраїнської філії юридичної компанії "Arzinger".

ФОТО: president.gov.ua

Стало відомо, хто очолить Івано-Франківщину та Закарпаття

Новини по темі