Мобільний додаток

Полторак представив нового командувача сил логістики Збройних Сил України

6.07.2019 р., 16:25

Міністр оборони України Степан Полторак під час робочої поїздки до Одеської області 6 липня призначив нового командувача сил логістики Збройних Сил України. Ним став генерал-лейтенант Олег Вишнівський.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. 

"Це дуже відповідальна посада, тому що це напрямок, на якому потрібно багато що зробити.", - зазначив міністр.

За його словами, генерал-лейтенант Олег Вишнівський має певний досвід виконання завдань як на командних, так і штабних посадах: "Він пройшов практично шлях від лейтенанта до генерал-лейтенанта, займаючи різні посади і маючи відповідну підготовку і освіту. Проте, на моє глибоке переконання, головним є не те, що він має відповідну освіту, а те, що має практичний досвід. Він знає, які проблеми є в силах логістики, адже був командувачем ОК "Південь". Людина, яка знає проблеми знизу і теоретично знає, як це зробити. Переконаний, що він точно це зробить".

Степан Полторак подякував попередньому командувачу ОК «Південь» генерал-лейтенанту Олегу Вишнівському за високу професійну діяльність і побажав успіхів у подальшому проходженні військової служби на новій посаді: "Хотів би подякувати вам за те, що ви у важкі часи очолювали ОК "Південь", яке здатне успішно виконувати завдання у районі проведення ООС. Ви багато зробили для того, щоб розширити інфраструктуру і щоб військовослужбовці, які проходять службу у вашому оперативному командуванні, відчували себе комфортно, ви максимально чесно й добросовісно виконували свої завдання, – зауважив глава оборонного відомства. За сумлінну та бездоганну службу генерал-лейтенанта Олега Вишнівського нагороджено цінним подарунком".

ФОТО: сайт Міноборони

Полторак представив нового командувача сил логістики Збройних Сил України

Новини по темі