Мобільний додаток

Міністр юстиції пропонує відкрити дані всіх постачальників комунальних послуг

5.07.2019 р., 17:39

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді ухвалити законопроект, яким передбачається відкриття даних всіх постачальників житлово-комунальних послуг. Відповідний проект в ході засідання уряду представив міністр юстиції Павло Петренко.

Документом пропонується закріпити створення публічного реєстру виконавців комунальних послуг.

"На рівні закону закріпити створення публічного реєстру виконавців комунальних послуг, який повинен містити інформацію про всіх засновників, учасників, власників акцій, структури власності таких компаній і кінцевих бенефіціарів виконавців комунальних послуг. Не тільки тих послуг, які стосуються тепла, я впевнений, що така ж вакханалія є з постачанням холодної води і іншими комунальними послугами. Пропонується, щоб Міністерство юстиції вело цей публічний реєстр ", — заявив Петренко.

Він також зазначив, що проектом передбачається заборонити виступати засновниками юросіб-виконавців комунальних послуг юридичним особам, які зареєстровані в офшорних зонах. При цьому перелік офшорних зон визначається рішеннями Кабінету міністрів.

"Заборонити можливість контролювати теплопостачальні компанії і компанії, які постачають комунальні послуги, представникам держави-агресора", — додав міністр і закликав внести документ до Ради як невідкладний.

Фото: rbc.ua

Міністр юстиції пропонує відкрити дані всіх постачальників комунальних послуг

Новини по темі