Мобільний додаток

Помер 25-річний боєць, який підірвався на фугасі, прикривши побратимів у Мар'їнці

4.07.2019 р., 16:59
У міській лікарні Курахового від поранень помер Едуард Лобода, старший солдат 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.
 
Про це в четвер, 4 липня, інформує прес-центр бригади.
 
У 24-й ОМБр повідомляють, що 3 липня він разом з побратимами забезпечував прикриття проміжків, де передбачалась дія диверсійно-розвідувальних груп противника.
 
За попередньою інформацією було відомо, що протягом останнього місяця противник невеликими групами проникав у Мар`їнку, встановлюючи міни на маршрутах, якими пересувались як військові, так і цивільні.
 
"Група наших військових, яку очолював старший солдат Лобода, обрала правильний рубіж для протидії, що дозволило унеможливити проникнення ворожих диверсантів в район наших підрозділів. Та, вочевидь напередодні, противник встиг встановити на даному напрямку фугаси з новітніми датчиками руху російського виробництва. Едуард, який був попереду своєї групи, прикрив побратимів від вибуху, прийнявши весь удар на себе. Майже добу медики намагались врятувати йому життя, але, на жаль, поранення виявились несумісними з життям", — інформують у бригаді.
 
 

Боєць народився 2 січня 1994 року на Сумщині. У бригаді кажуть, що він був на фронті спочатку добровольцем, потім підписав контракт зі Збройними силами.
 
В результаті ворожих обстрілів за минулу добу, 3 липня, п’ятеро українських військовослужбовців зазнали поранень. Едуард Лобода був одним із них.
 
Фото: прес-служба 24 ОМБр
 
Помер 25-річний боєць, який підірвався на фугасі, прикривши побратимів у Мар'їнці

Новини по темі