Мобільний додаток

Google Maps повідомлятиме про завантаженість автобуса або поїзда

30.06.2019 р., 14:20

Компанія Google оголосила про нову функцію в своєму картографічному сервісі, яка дозволяє спрогнозувати рівень завантаженості транспортного засобу, наприклад, автобуса, поїзда чи метро.

Про це повідомляє ITC.

Google надаватиме цю інформацію, базуючись на попередніх поїздках. Протягом декількох місяців сервіс просив користувачів Google Maps надати додаткову інформацію про рівень завантаженості їхніх маршрутів. Щоразу після завершення поїздки їм пропонували обрати один варіант з чотирьох: багато вільних місць, мало вільних місць, тільки стоячі місця і стоячі місця в більш тісному просторі.

Як зазначають, наразі компанія має достатньо даних, аби розпочати прогнозування завантаженості транспортних засобів. Нова функція вже працює в додатку в 200 містах по всьому світу.

Крім того, в Google Maps також з'явилася фнкція затримки руху автобусів у режимі реального часу в тих місцях, де пасажири не мають можливості отримати цю інформацію безпосередньо від місцевих транспортних компаній.

Тепер на карті можна буде побачити, чи запізнюється ваш автобус і як надовго, а також більш точний час в дорозі залежно від умов руху за вказаним маршрутом.

Фото — itc.ua

Google Maps повідомлятиме про завантаженість автобуса або поїзда

Новини по темі