Мобільний додаток

День кримськотатарського прапора: величезний стяг у Києві та нове шоу Майкла Щура

26.06.2019 р., 10:51

26 червня — День кримськотатарського прапора. Про те, як святкуватимуть цей день в Києві та які святкові етери будуть на UA: Крим в ефірі Радіо Культура в програмі Культура. Live розповів креативний продюсер UA: Крим Муслім Умеров.

Ведучі:

Людмила Ляхевич і Володимир Зайончковський

"Сьогодні будуть нести великий прапор. Він реально великий. Масштаби сказати не можу. Але він побував у багатьох країнах Європи та взагалі світу. І цього дня побачить його і Київ. Дуже багато людей розписалися зверху на цьому прапорі", — розповів Умеров.

Також дещо нове і цікаве чекатиме сьогодні й на телеглядачів.

"В прямому ефірі суспільного мовлення сьогодні о 21:50 наші телеглядачі побачать першу колаборацію телеканалу UA: Крим та Романа Вінтоніва, тобто Майкла Щура. Ми будемо робити спецпроект в форматі лейт-найт-шоу — з гостями, з музичними гостями і з цікавими темами", — зауважив Умеров.

Сьогоднішньою темою першого ефіру нового шоу буде День кримськотатарського прапора:

"Майкл разом з такими гостями як Павло Клімкін — міністр закордонних справ, посол Литви Марюс Януконіс, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та багато інших будуть розмовляти про те, хто такі кримські татари, що в них спільного з українцями і взагалі дуже багато інших тем".

Наприкінці програми буде музичний подарунок від двох хіп-хоп-етно-музичних виконавців — кримськотатарського гурту “TUR” та Аліна Паш.

Ефір програми слухати тут

Муслім Умеров. Фото Facebook

День кримськотатарського прапора: величезний стяг у Києві та нове шоу Майкла Щура

Новини по темі