Мобільний додаток

Захоплені росіянами українські кораблі зникли з керченського порту — ЗМІ

25.06.2019 р., 18:59
Українські військові катери "Нікополь" і "Бердянськ", а також буксир "Яни Капу", захоплені Росією біля берегів Криму в листопаді 2018 року, зникли з акваторії стоянки суден "Генмол" в Керчі, де вони перебували останні місяці. Про це повідомляє видання "Крим. Реалії".
 
Напередодні журналісти сфотографували акваторію порту військової частини російської берегової охорони в центрі Керчі і виявили, що українські військові катери, що раніше перебували під маскувальною сіткою біля причальної стінки, відсутні.
 
У той же час, тут ще перебував буксир "Яни Капу", захоплений разом із військовими кораблями. Однак, станом на ранок 25 червня, буксир на стоянці також був відсутній.
 
У прес-службі прикордонного управління ФСБ Росії публічно не повідомляли про переміщення захоплених українських військових кораблів і буксира.
 
У листопаді 2018 року після захоплення українських кораблів російські силовики перемістили їх в Керч. Нагадаємо, 25 листопада минулого року українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ Росії, кораблі  з екіпажами були доставлені в Керч, після чого моряків заарештували і перевезли до Росії, а кораблі пришвартували у водах Криму.
Фото: Крим. Реалії
Захоплені росіянами українські кораблі зникли з керченського порту — ЗМІ

Новини по темі