Мобільний додаток

Росія відмовилась зільняти на вимогу Міжнародного трибуналу полонених українських моряків

25.06.2019 р., 17:34

Сьогодні закінчується термін, коли Москва повинна була виконати вимогу Міжнародного суду. Про це нагадав президент Володимир Зеленський:

"Саме сьогодні, 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права. З нетерпінням чекаємо, як задекларовані (в ПАРЄ - ред.) тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя",  сказав президент.

У свою чергу Росія відмовляється виконати вимогу Міжнародного трибуналу з морського права, який зобов'язав Москву звільнити незаконно утримуваних українських моряків. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає російський сайт  "Эхо Москвы".

"Даний випадок не є підсудним для цієї судової інстанції. В цьому полягає позиція РФ, ви це знаєте. Повноваження суду просто не поширюються на цю ситуацію", заявив він.
 
Нагадаємо, 25 травня Міжнародний Трибунал з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити українські військові кораблі, а також звільнити українських моряків і повернути їх в Україну.
Фото: ВВС
Росія відмовилась зільняти на вимогу Міжнародного трибуналу полонених українських моряків

Новини по темі