Мобільний додаток

"Цей проєкт нам наснився": у Вінниці створили мистецьку локацію, де проходитимуть фестивалі

25.06.2019 р., 16:24

Наприкінці червня у Вінниці відкриється нова природно-мистецька локація на території колишнього дитячого санаторію імені Михайла Коцюбинського. В ефірі "ДеньПРО" на Радіо Промінь керівниця ГО Мистецьке об’єднання "Плай" Олександра Венславовська розповіла детальніше про цю локацію, яку було вирішено назвати "Територія SUN".

Ведуча:

Марія Сизон

Перший мистецький вікенд "Ticket to the SUN" відбудеться 28-30 червня. Під час нього відбудуться концерти, ніч кіно, майстер-класи, йога, лекції, туристичні маршрути.

"На першому вікенді ми плануємо феєричне відкриття санаторію, який багато років був територією, на яку було навіть страшно подивитися з дороги. Якщо ж зайти всередину, тут відкриваються неймовірні краєвиди, — розповіла організаторка. — Ми прибрали територію, облагородили її".

На перший фестивальний вікенд на "Території SUN" запросили митців і музикантів з різних міст України, планується серйозна насичена програма, ділиться Олександра Венславовська.

"Ми зробили кіноклуб, де проходитиме ніч кіно. Також у нас є Garden, є Main Stage, де буде музична програма, де буде вранішня йога, — анонсувала організаторка. — На територію фестивалю будь-хто зможе потрапити безкоштовно".

Олександра Венславовська розповіла, що всередині будівель санаторію робіт поки що не проводили, тому фактично весь фестиваль проходитиме під відкритим небом. Втім, організатори плекають великі надії на цю природно-мистецьку локацію.

"Змінити щось кардинально не дуже вдається, тому що дуже мало часу. Можна сказати, що нам цей проєкт наснився, і ми швидко почали його реалізовувати. Тут є багато перспективних речей, які з часом можуть перетворитися на рекреаційну зону, туристичну, мистецьку. Це дуже перспективна локація", — вважає організаторка.

Перший мистецький вікенд на "Території SUN" у Вінниці стартує вже цієї п’ятниці і триватиме три дні, 28-30 червня.

Раніше на Житомирщині відбувся лавандовий фестиваль.

Новини по темі