Мобільний додаток

Що подивитися: четверта частина легендарного мультфільму від Pixar "Історія іграшок–4"

25.06.2019 р., 14:55

Чому варто подивитися продовження "Історії іграшок", в ефірі програми "Віра в кіно" на Радіо Промінь розповіла її ведуча Віра Сивачук.

Ведуча:

Віра Сивачук

Знаєте, де можна точно сховатися від спеки? Правильно, у кіно. Тим більше, стільки літніх фільмів перед вихідними вийшло у прокат. Для прихильників шоу Макс Мінгелла зняв музичну драму "За мрією" з Ель Фаннінг у головній ролі. Якщо вірити відгукам, чудовий вокал і красива кліпова нарізка компенсують простенький сюжет. Так що мерщій у кіно, прихильники Х-факторів!

І я мерщій, тільки не за мрією, а за "Історією іграшок–4". Колись давно, у 5 класі я виграла першу частину мультика на відеокасеті за перемогу в якійсь дурнуватій шкільній естафеті. Як ви розумієте, відтоді я — фанатка "Історії". І професійна мотивація: "Pixar" казна-що не знімає, особливо непотрібні сиквели. "Значить, без четвертої частини справді ніяк?" — спитала я себе і рушила в кіно.

Отож, пригодницький мультфільм "Історія іграшок–4", режисер Джош Кулі, США, 2019 рік.

Сюжет

У цій історії іграшкова компанія потрапляє до нової господині. Енді, якого всі обожнювали, виріс і поїхав до коледжу, а у дівчинки Бонні — свої улюблені ляльки. Ковбой Вуді припадає пилом у шафі, та якось потайки потрапляє з малою на перший урок.

У школі Бонні майструє з пластикової виделки нову іграшку — Виделика, який стає новим улюбленцем дівчинки. От тільки він, кумедний і незграбний, цього не розуміє і весь час норовить повернутися до рідної стихії — на смітник.

Бонні не хоче розлучатися з новою іграшкою ні на мить, Вуді та компанія "пасуть" Виделика, щоби той здуру не розбив серце дівчинці, але таки ловлять гаву. Дорогою за місто нетямущий Виделик вистрибує з авто, Вуді вирушає на його пошуки. І може, історія завершилася б значно швидше, якби у цій пригоді ковбой не зустрів своє давнє кохання — ляльку Бо Піп.

Чому треба дивитись?

Бо це — як зустріти давніх друзів: ковбоя, астронавта, Бо Піп і усю цю лялькову компанію, з якою ми, діти 1990-х, писали контрольні, чекали на канікули і закінчували школу. Той самий ковбой Вуді, сентиментальний і вірний друг, той самий космічний рейнджер Базз, безстрашний та не дуже кмітливий. Автори намагаються розвивати їхні характери.

І звичайно, меседжі фільму. Добре, що у п’ятому класі у моєму житті не було такого слова, і я просто кайфувала від сюжету та картинки, від того, що дивлюся перший повнометражний комп’ютерний мультик. І хоча графіка у "Pixar" стала ще крутішою, а іграшки реальнішими від реальних, без меседжів тепер ніяк. Зі старих і вічних — цінність сім’ї, дружби та спілкування. Іграшки хочуть, щоб ними гралися. Тому так несподівано лунає зухвалий голос Бо Піп, яка хоче іншого — свободи.

Словом, є такий вибір, а є ось такий — підводять автори фільму. І кожен правильний, якщо він твій.

Що подивитися: четверта частина легендарного мультфільму від Pixar "Історія іграшок–4"

Новини по темі