Мобільний додаток

У Казахстані горять військові склади: оголошено повну евакуацію міста Арись

24.06.2019 р., 12:34

Сьогодні, 24 червня, на військовому арсеналі поблизу міста Арись на півдні Казахстану сталася пожежа, вибухнули боєприпаси. У Туркестанській області оголошено надзвичайну ситуацію і повну евакуацію жителів. У лікарні доставлено десятки людей. Про це повідомляє Казахстанське бюро Радіо Свобода.

Повідомлення про вибух і пожежу в складському приміщенні на території військової частини № 44856 надійшло на пульт протипожежної служби о 09:20 за місцевим часом, повідомляє місцева влада Арисі.

"24 червня на одному з арсеналів Збройних сил, розташованому поруч з населеним пунктом Арись Туркестанської області, сталося загоряння, що спричинило розриви частини боєприпасів. На даний момент жертв і постраждалих немає. Причини і обставини події з'ясовуються. Керівництвом Міністерства оборони до місця події направлено спеціально створену комісію, силами особового складу Збройних сил організовані заходи з ліквідації та мінімізації наслідків",  йдеться в повідомленні Міноборони, поширеному до обіду 24 червня. У Арисі, місті з населенням понад 40 тисяч осіб, розташована військова частина Міністерства оборони.

В одному з відеороликів з Арисі знято, як після вибуху вгору піднімається грибоподібний стовп диму, після чого вибухова хвиля досягає житлових кварталів. 

 

Кореспондент Радіо Свобода передає, що в міську лікарню № 1 міста Шимкента з Арисі доставлено близько двох десятків людей з пораненнями, троє з них перебувають в реанімації. Четверо доставлених  діти. У Отирарській районній лікарні надано допомогу 34-м постраждалим.

Фото: Радіо Свобода (Казахстан)

У Казахстані горять військові склади: оголошено повну евакуацію міста Арись

Новини по темі