Мобільний додаток

ПЦУ закликає Філарета усвідомити всі згубні наслідки рішення "собору"

20.06.2019 р., 16:28

Православна церква України 24 червня ухвалить рішення стосовно  сьогоднішньго "собору", ініційованого почесним патріархом ПЦУ Філаретом.  Питання винесуть на найближче засідання Священного Синоду ПЦУ, яке скликається Предстоятелем, повідомляє прес-служба ПЦУ.

Представники церкви нагадують, що собор, на якому було ухвалене рішення "припинити діяльність релігійного об’єднання УПЦ КП шляхом об’єднання та приєднання до утворюваної Православної Церкви України" 15 грудня 2019 року відбувся за участі патріарха Філарета, і він поставив під ним свій підпис

"Інформуємо, що скликання та проведення одним єпархіальним архієреєм зборів з метою виокремити з Православної Церкви України якусь нову структуру, привласнивши їй назву Патріархату та затвердивши своє керівництво в ній, є грубим порушенням 34 Апостольського правила. Ми закликаємо Почесного Патріарха Філарета і осіб, які брали участь у зборах, усвідомити всі згубні наслідки такого вчинку та припинити підрив єдності Церкви і єдності українського народу", - йдеться в заяві.

Кліриків, які хочуть стати архієреями у "відновленому Київському Патріархаті" застерігають від антиканонічних дій та попереджають, що вони є підставою "для категоричної відмови у задоволенні їхніх можливих у майбутньому прохань бути прийнятими до складу єпископату Православної Церкви України".

Нагадаємо, сьогодні почесний патріарх ПЦУ Філарет зібрав "собор", під час якого постановили відновити діяльність Київського патріархату і скасувати постанову про його ліквідацію, ухвалену перед отриманням томосу.

Фото: УП

ПЦУ закликає Філарета усвідомити всі згубні наслідки рішення "собору"

Новини по темі