Мобільний додаток

Команда президента показала концепцію нової Адміністрації

20.06.2019 р., 13:48

Команда президента Володимира Зеленського презентувала нову концепцію реорганізації Адміністрації президента і нову назву органу. АПУ пропонують назвати "Офісом президента України" та зробити відкритою установою. 

Відповідне відео, на якому відбулося засідання і обговорення в АП цього питання, оприлюднено у четвер, 20 червня, в Youtube.

За словами глави Адміністрації президента Андрія Богдана, адміністрацію планують називати Офісом президента, розмістити його хочуть в Українському домі, а президенту рекомендують обрати кабінет з вікнами на площу  "щоб люди увечері йшли і бачили  президент працює". 

Реформування планують здійснити за рахунок грантів від Європейського Союзу, не витрачаючи грошей з бюджету.

За словами заступника глави АП Руслана Рябошапки, АП з органу, який здійснював кураторство над різними державними інституціями і був паралельним Кабінету Міністрів, планують перетворити на орган, який буде забезпечувати аналітичну роботу президента. 

"Ці директорати, ми їх утворюємо, за певними галузями. Вони здійснюватимуть аналіз політики і пропонуватимуть президенту, як можна впливати на ситуацію і розв'язувати проблеми, які сьогодні існують. Тобто аналітика, моніторинг ситуації, плюс пропозиції президенту",  розповів Рябошапка. 

 

 

На Банковій же пропонують утворити найціональний музей, у який би могли приходити всі охочі.

Представниця Національного художнього музею України Ольга Балашова назвала символічним той факт, що сто років тому у Києві перший музей Леніна зайняв приміщення Центральної Ради, а тепер же президент займе приміщення Українського дому, у якому також свого часу був музей радянського комуністичного вождя. 

"Це відновлення історичної справедливості",  сказала Ольга Балашова. 

Президент зазначив, що розробники оновленого приміщення повинні подбати про наявність пандусів на сходах і зробити його максимально інклюзивним. Перед входом у будівлю пропонують зробити рекреаційну зону з фонтанами та вечірнім шоу. Також розробники пообіцяли доопрацювати концепт на предмет наявності місця, "де б громадяни змогли реалізувати своє конституційне право на протест". 

 
Команда президента показала концепцію нової Адміністрації

Новини по темі