Мобільний додаток

Побитий у травні черкаський журналіст Вадим Комаров помер, не приходячи до тями

20.06.2019 р., 10:34

Черкаський журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня, помер.

Про це повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко в Facebook.

"Сьогодні уночі помер черкаський журналіст Вадим Комаров, жорстоко побитий у центрі Черкас 4 травня. Від часу нападу Вадим був непритомний, перебував у стані коми",  написав він.

Томіленко зазначив, що єдина версія замаху, а тепер уже й убивства, яку поділяють черкаські журналісти, саме професійна діяльність Вадима Комарова.

"Він був незручний для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні запитання про корупцію в Черкасах, порушував резонансні теми",  пояснив Томіленко.

Він додав, що НСЖУ продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань з питань фізичної безпеки журналістів та свободи слова.

Голова правління Центру прав людини ZMINA Тетяна Печончук пише:

"В середині травня ми з колегами з Інституту масової інформації (ІМІ) та Freedom House Ukraine їздили до Черкас, щоб дізнатися, як іде слідство та як себе почувають журналісти в місті. Начальник слідства запевнив, що для поліції це пріоритетна справа і направлені значні ресурси і сили на розслідування цього нападу. Утім, ми й досі, на жаль, так і не почули про якісь успіхи чи просування слідства".

Тетяна Печончук оприлюднила заклик до Володимира Зеленського відновити роботу міжвідомчої групи з розслідування злочинів проти журналістів, яка раніше була створена при Адміністрації президента.

 

Також сьогодні о 14:00 коло меморіальної дошки пам'яті журналістів, які загинули під час виконання професійних обов'язків, пройде прес-конференція щодо обставин убивства журналіста (вулиця Хрещатик, 27-А)

Нагадаємо, Вадима Комарова побили невідомі у середмісті Черкас. Його шпиталізували у тяжкому стані. Пізніше журналіст впав у кому. Поліція перекваліфікувала справу про напад зі статті "нанесення тяжких ушкоджень" на "замах на вбивство". Нині нікого не затримали.

Вадим Комаров писав про розкрадання бюджетних коштів, незаконне будівництво та корупцію в Черкаській міськраді. Це вже другий напад на Комарова. У 2016 році його намагалися застрелити.

Фото: Facebook Тетяни Печончук

Побитий у травні черкаський журналіст Вадим Комаров помер, не приходячи до тями

Новини по темі