Мобільний додаток

У Києві триває виставка живопису та скульптури сирійського художника Афіфа Аги

19.06.2019 р., 13:28

Про виставку сирійського художника Афіфа Аги в Києві в ефірі програми "ART-Панорама" на Радіо Промінь розповіла директорка галереї "АВС-арт" Алла Маричевська.

Ведуча:

Наталія Тищенко

Він — відомий митець Сирії, але в Україні виставляє свої роботи вперше. Афіф Ага назвав свою персональну виставку "Внутрішній фенікс". Алла Маричевська вважає, що цей митець дуже близький до українців за духом, саме тому його й запросили представити свою виставку в Україні.

"Своїм джерелом і натхненням творчості він бачить саме міфопоетичні пласти сирійської культури. Але ці архетипи вловлюються через його сучасний світогляд як очевидця тих драматичних подій новітньої історії, і врешті ми маємо дуже цікаві речі, які дивують дуже вишуканою лінією, бездоганною формою", — ділиться враженнями директорка галереї.

На виставці "Внутрішній фенікс" Афіф Ага представив скульптуру і живопис. Його камерні скульптури мають яскравий індивідуальний характер, а працює митець тільки з натуральними матеріалами.

"Найперше — це онікс, напівкоштовний камінь, важкий в обробці. Але це філігранні роботи, — розповідає Алла Маричевська. — Майстер працює з деревом, з гранітом, мармуром та фактурним річковим каменем. Відчувається, що митець єднається з цим матеріалом. За тим, як він освоює простір, він мені нагадує Архипенка".

До 27 червня у столичній галереї "АВС-арт" можна побачити живопис та скульптуру сирійського художника Афіфа Аги.

Фото зі сторінки галереї у Фейсбук

У Києві триває виставка живопису та скульптури сирійського художника Афіфа Аги

Новини по темі