Мобільний додаток

Логвиненко про туристичний бренд від Зеленського: просто жарти "95 кварталу" перенеслися в політику

18.06.2019 р., 18:34

Засновник медіапроекту Ukrainer, який присвячений географії і людям України, Богдан Логвиненко пояснює нещодавню заяву президента Володимира Зеленського про вродливих жінок перенесенням жартів "95 кварталу" в українську політику. Про це він сказав у ефірі Радіо Культура в програмі Культура.Live. 

"Пан президент нічого нового не сказав. Просто жарти "95 кварталу" перенеслися в буденність нашої української політики. Тому мені здається, що від нього чогось іншого очікувати не варто", — зауважив Логвиненко.

"Ми ж впродовж трьох років досліджуємо Україну і показуємо Україну іноземцям через Ukrainer власне дев'ятьма мовами абсолютно іншою. У нас жодного матеріалу про красу українських жінок немає. Просто тому що, по-перше, зрозуміло, що в кожній країні є надзвичайно багато цікавих місць, людей, історій, які можна показати, якими можна зацікавити і які мають значно більшу цінність, а ніж просто стереотипи, як смачна їжа, красиві жінки", — додав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у Парижі заявив, що в Україні "дуже вродливі люди, особливо жінки…" і це, серед іншого, "залишається нашим брендом". Ця заява президента обурила користувачів соцмереж, у яких запустили флешмоб #янебренд.

Весь ефір можна послухати тут

Богдан Логвиненко, фото - Facebook

Логвиненко про туристичний бренд від Зеленського: просто жарти "95 кварталу" перенеслися в політику

Новини по темі