Мобільний додаток

Вільям Тейлор став новим керівником посольства США в Україні

18.06.2019 р., 12:10

Вільяма Тейлора призначили тимчасово повіреним у справах Сполучених Штатів Америки в Україні. На цій посаді він змінив Крістіну Квін. 

Про це повідомляє посольство США в Україні.

"Посольство США в Києві вітає посла Вільяма Тейлора, який повернувся до України як тимчасово повірений у справах США. Він керуватиме нашою командою в цей час історичних виборів і перехідного періоду",  йдеться в повідомленні. Посол Тейлор, зі свого боку зауважив, що чекає на початок роботи з нетерпінням:

"Я з нетерпінням чекаю на те, щоб очолити команду посольства США в розбудові міцних робочих відносин з президентом Зеленським та його командою, іншими українськими посадовцями та політичними силами, а також у підтримці наших міцних партнерських відносин із громадськими організаціями та українським народом", — сказав Вільям Тейлор. Сьогодні ж опівдні посольство США в Україні було змушене провести тимчасову евакуацію, оскільки правоохоронці отримали інформацію про замінування будівлі. 

Довідка: Вільям Тейлор був послом США в Україні з 2006 по 2009 рік. Він також був спеціальним координатором Держдепу з питань Близького Сходу, представником США в Близькосхідному квартеті тощо. Перед останнім призначенням Тейлор обіймав посаду виконавчого віце-президента Інституту миру США.

Нагадаємо, візит президента України Володимира Зеленського до США та його зустріч із Дональдом Трампом імовірно відбудуться після дострокових парламентських виборів у липні.

Фото: Посольство США в Україні

Вільям Тейлор став новим керівником посольства США в Україні

Новини по темі