war

ПЦУ надасть оцінку "собору" Філарета наприкінці червня — речник Епіфанія

18.06.2019 р., 10:51

Православна церква України наприкінці червня надасть оцінку "собору", який на 20 червня збирає почесний патріарх Філарет. Про це в ефірі Радіо Культура в програмі "Культура.Live" розповів прес-секретар митрополита Київського і всієї України, голови Православної церкви України Епіфанія отець Михаїл.

Ведучі:

Катерина Толокольнікова

Він наголосив, що рішення про те, які наслідки матиме цей "Собор", який Філарет проведе 20-го червня, Православна церква України ухвалить наприкінці червня.

"Звичайно, що в заяві від Православної церкви України вказано про те, що так званий цей Собор може понести всі канонічні наслідки. Які саме вони будуть — це вже буде прийматися на священному синоді Православної церкви України. І ми вже ознайомимося з ними в кінці червня", — зауважив отець Михаїл.

Він наголосив, що собор, який скликає Філарет, можна назвати "зібранням, яке не матиме канонічного статусу".

Читайте також: "Не хочу ніякого розколу, але ПЦУ може відокремитися" — Філарет

Нагадаємо, 11-го червня почесний патріарх Православної церкви України Філарет, у минулому очільник православної церкви Київського патріархату, заявив, що 20-го червня скликає Собор для збереження Київського патріархату і офіційно не визнає автокефалії української православної церкви.

Вест ефір слухати тут

Митрополит Епіфаній. Фото Facebook 

ПЦУ надасть оцінку "собору" Філарета наприкінці червня — речник Епіфанія

Новини по темі