Мобільний додаток

Канцлерка литовського міноборони відвідала зону ООС в Україні

17.06.2019 р., 15:44

Канцлер Міністерства оборони Литовської Республіки відвідала зону проведення операції Об'єднаних сил на Сході України. Про це повідомляє штаб ООС. 

Представницька делегація на чолі з пані Дайвою Бєлєцкієнє відвідала Селідове, Курахове та Авдіївку.

"Іноземні гості ознайомилися з організаційною структурою системи медичного забезпечення ООС, алгоритмом і особливостями надання медичної допомоги українським військовим. По завершенню візиту, представники литовської та української сторін обговорили питання, які викликають взаємний інтерес та висловили думки щодо окремих аспектів подальшого розширення сфери співробітництва", — йдеться у повідомленні. 

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався в квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил. За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб.

Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Фото: Штаб ООС

Канцлерка литовського міноборони відвідала зону ООС в Україні

Новини по темі